Strona główna

Strona główna

Biżuteria na indywidualne zamówienie

 

Dla naszych Klientów oczekujących indywidualnego projektu, ADAP oferuje usługę projektowania i wykonania biżuterii na indywidulane zamówienie. Jest to dość złożony proces, jednak gwarantujemy Państwu, że tak wykonana biżuteria będzie służyła na lata dodając blasku osobie, która ją będzie nosić. Praca nad indywidualnym projektem jest podzielona na kilka etapów.

 

Projekt biżuterii

W tym etapie na podstawie wcześniejszych ustaleń przedstawiamy Klientowi wstępną propozycję. Jeśli projekt uzyskuje akcept Klienta przystępujemy do kolejnego etapu, czyli wyszukania i zaproponowania kamieni szlachetnych.

    Wyszukanie kamieni szlachetnych do wcześniej zaakceptowanego projektu zajmuje w zależności od rodzaju kamieni od 3 do 6 tygodni. O ile diamenty są dość powszechnym a co bardziej ważne ustandaryzowanym produktem z wyborem, którego poradzimy sobie dość sprawnie, o tyle kamienie kolorowe są bardziej skomplikowane i musimy poświęcić na nie więcej czasu.

    Gdy już mamy potrzebne kamienie, jubiler przystępuje do pracy wg zaakceptowanego projektu. Ten etap trwa w zależności od stopnia skomplikowania przedmiotu od 2 do 3 tygodni.